Swap

 Pro využívání služby SWAP je z bezpečnostních důvodů potřeba vytvořit si samostatný účet. Pro registraci nebo přihlášení použijte tlačítka vpravo v modré liště.  Děkujeme

Aktuality


Začínáme

Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků. A ani dnes tomu není jinak. Prakticky každý z nás má doma něco, co už nepotřebuje, nebo dokonce překáží, a přitom by mohlo udělat někomu jinému radost nebo být k užitku.

Pojem swap pochází z angličtiny. Znamená výměnu věcí mezi lidmi navzájem a představuje alternativu nákupu věcí nových. Nabízí řešení u všeho, co je možné ještě využít a co již někdo nepotřebuje. Nejčastěji jde o oblečení, doplňky do domácnosti, knihy, ale může to být cokoli jiného, co si jen lze představit.

Na těchto stránkách najdete místo především pro bezplatnou výměnu. Chápeme ale, že ne vše může být zadarmo, a proto lze u nabídky nastavit cenu. Apelujeme pouze na poskytovatele, aby v takovém případě požadovali cenu přiměřenou situaci a takový případ považujeme za vyjímečný. Pokud chcete své přebytky prodávat, jistě najdete spoustu bazarů někde jinde.

Nikdo není při používání těchto stránek nijak omezován, počet požadavků nebo nabídek pomoci není limitován, uživatele pouze žádáme, aby posoudil svou schopnost splnit vše, co nabízí.

Uživatel zodpovídá sám za aktuálnost a správnost svých údajů. V případě záznamů, které nebudou jednoznačné a srozumitelné, ale budou neaktuální, neplatné, matoucí, či podvodné, si vyhrazujeme právo je odstranit. Komunikace mezi uživateli, probíhající na těchto stránkách, musí splňovat zásady slušného chování a nesmí svým obsahem nebo formou porušovat zákony České republiky.

Tato služba je uživatelům Babinetu s ohledem na svůj charakter poskytovaná jako samostatná. Z toho důvodu má oddělené uživatelské účty a pro její využívání je potřeba vytvořit si samostatný účet, jiný než je účet pro využívání ostatních služeb Babinetu, např. Diskusních fór.